Czytelnik

20 komentarzy:

 1. Gdybyś chciała zapraszam do siebie :)
  http://siatkowka-moj-swiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zsiatkowkacalezycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. 45018233 lub nie-poddawaj-sie-nigdy.blogspot.com
  :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam Cię na naszą nową historię. Zaczynam z czymś nowym, troszkę innym niż nasze poprzednie opowiadanie. Jeżeli chcesz wiedzieć co może wyniknąć gdy dwoje skrzywdzonych ludzi spotka się w miejscu gdzie wszystkie troski uciekają to jest to idealny blog dla Ciebie. Zapraszamy http://tylko-tam.blogspot.com/
  N&N

  OdpowiedzUsuń
 5. Informuj:banned-savour.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na rozdział pierwszy opowiadania z Danem Reynoldsem, wokalistą Imagine Dragons, w roli głównej! :)
  be-my-mystery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. 49959397 ;)
  Jeśli masz ochotę, zapraszam do siebie na eteryczno-erotyczna.blogspot.com lub jednoparty une-fois-par-hasard.blogspot.com
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć :) Jak masz chwilkę wolnego, to zapraszam do siebie na historię o grupce przyjaciół, która musi mierzyć się z wieloma problemami. Opowiadanie z siatkówką w tle - Misiek, Piter, Zibi, Paul i Facundo. Każdy ma swoją drugą połówkę, które razem tworzą najbardziej zgraną paczkę przyjaciółek. Niestety nie zawsze jest kolorowo, chcesz więcej ? Zapraszam na http://nowonlyliveforyou.blogspot.com/ :) Pozdrawiam serdecznie !

  PS.: Tutaj bezpośredni link do I rozdziału - http://nowonlyliveforyou.blogspot.com/2013/07/bo-poczatki-sa-trudne.html . Może Cię zainteresuje taki początek :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zapraszam serdecznie na opowiadanie w którym głównym bohaterem jest Wojtek Włodarczyk wkreceniwzgubnanic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. http://la—mia—dolce—vita.blogspot.com/
  Jest to opowiadanie o pewnej dziewczynie i dwóch przystojnych siatkarzach Lube Banca Macerata (może w praniu wyjdzie, że nawet o trzech). Z jednym z nich poznaje się w dość nietypowych okolicznościach, bo przez… łóżko. Serdecznie zapraszam oraz proszę o komentarze, które dają motywacji do dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powodu pewnych drobnych problemów musiałam zmienić adres bloga, więc uaktualniam: Ciao bella. http://laa-mia-dolce-vita.blogspot.com/
   Zapraszam :)

   Usuń
 11. Witaj! :)
  Jesteś znudzona wyglądem swojego bloga? Próbowałaś zamawiać szablon na znanych szabloniarniach, ale odmawiały z powodu siatkarskiej tematyki?
  Jeśli tak, to serdecznie zapraszam Cię do Jagodowego zagajnika – nowej, siatkarskiej szabloniarni. :)
  Pozdrawiam, Jagoda :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na one-party.
  Pojawiła się już pierwsza jednopartówka "Emocje związane ze śmiercią" z Kubą Jaroszem w roli głównej.
  Serdecznie zapraszam :)
  http://one-part-przemyslenia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. A co mi tam! ;P Zapraszam do siebie na: siatkarskiesnyjulii.blogspot.com
  Dopiero zaczynam a to mój pierwszy blog.... ale mam nadzieję że się spodoba ;)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 14. Chciałam zaprosić Cię na moją nową/starą historię pod tytułem "Córka dziwki- nowe, lepsze życie". Jest to kontynuacja blogu "Córka dziwki", gdzie rodzina Kosoków zaczyna życie na nowo, zostawiając przeszłość daleko z tyłu. Ale czy ta przeszłość pozwoli o sobie zapomnieć? Czy dawna praca w klubie nocnym da o sobie ponownie znać? Pojawiła się nowa osoba - babcia Anastazji. Co z tego wyniknie? Jak wpłynie na życie Kosoków? Czy będzie dane Anastazji poznać swoją całą rodzinę? Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się śledząc historię głównych bohaterów. :)

  http://corka-dziwki-nowe-zycie.blogspot.com (Aktualnie jest 9 epizodów i mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci do pozostania na dłużej. :D)

  Pozdrawiam ciepło. ;)

  PS. Oczywiście nikogo nie zmuszam do czytania! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. The Neighbourhood! Już Cię lubię! <3

   Usuń